cz de pl ru no

Naháňky


V poslední době, se vzrůstajícími počty veškeré spárkaté zvěře, se naháňky staly velmi oblíbeným a vyhledávaným způsobem lovu. Naháňky organizujeme v honitbách, kde nebývají výřady o 10, 15 i 20 ks vyjímkou.


Na tomto druhu společného lovu se loví sele a lončák prasete divokého, holá zvěř jelení evropská a sičí a také holá zvěř mufloní. Samozřejmostí je zvěř dravá, tedy liška a kuna. Přesná druhová sklada lovené zvěře je vždy upřesněna při nástupu před zahájením vlastní akce.


Jsme připraveni zorganizovat pro Vás naháňku privátní s počtem do 20-ti střelců, ale i začlenit Vás nebo Vaši skupinu např. do naháňky se slíděním, kde je počet střelců podstatně vyšší. S ohledem na organizaci naháněk upřednostňujeme skupinové objednávky, ale nebývá problém umístit i jednotlivce.


Vzhledem k tomu, že dbáme na profesionalitu, organizaci, bezpečnost a hladký průběh lovu, bude se každá společná lovecká akce na černou nebo spárkatou zvěř, řídit individuálními organizačními pravidly, které každý zájemce dle dohody obdrží v dostatečném předstihu před konáním lovu ( písemně, emailem, faxem ).


Našim loveckým hostům nabízíme možnost účasti na naháňkách ve vybraných a kvalitně zazvěřených volných honitbách.


Doba lovu naháňkou: 1. 10. až 31. 1. (po domluvě možno i později)


Veškeré podrobnosti budou se zájemci projednávány individuálně. V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte.